O nas

Twoje Centrum Fizjoterapii to miejsce, w którym wiemy jak Ci pomóc w uśmierzeniu bólu kręgosłupa, poprawie kondycji  ciała, wymodelowaniu sylwetki czy nawet w pozbyciu się nawracających ataków migreny.

Nasza skuteczność opiera się na kilku ważnych filarach:

  • słuchaniu pacjenta,
  • diagnostyce opartej na obszernym wywiadzie oraz dokładnym badaniu,
  • indywidualnym dopasowaniu terapii oraz metody do schorzenia,
  • doświadczeniu fizjoterapeutów.
Zabiegi fizjoterapii Wrocław Hanna Nieściow
Hanna Nieścior fizjoterapeuta Wrocław

Hanna Nieścior – fizjoterapeutka, założycielka TCF
„Cześć! Mówić o sobie, to nie lada wyzwanie. Wolałabym wykonać kilka zabiegów, niż opowiadać o swoich studiach, doświadczeniu, zdobytych dyplomach. Bo tak naprawdę – fizjoterapia jest moją pasją i całą energię wkładam w dokształcanie się, edukację młodego pokolenia i zdobywanie doświadczenia. Największą nagrodą w tym zawodzie jest dla mnie szczery uśmiech pacjenta, któremu już po pierwszym spotkaniu powraca nadzieja i chęć do życia, ponieważ uwierzył, że z bólem można wygrać.”

Hanna jest absolwentką Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu, gdzie w 2012 r. obroniła tytuł magistra fizjoterapii. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w jednej z wrocławskich przychodni, w której po paru latach została kierownikiem rehabilitacji.

W międzyczasie ukończyła studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego oraz kilka ważnych kursów i szkoleń, podnoszących kompetencje. Obecnie prowadzi zajęcia z organizacji i stosowania masażu leczniczego w policealnej szkole, gdzie uczy przyszłych masażystów.

Prywatnie, jak sama mówi, jest typową Matką Polką. W wolnej chwili uwielbia z córkami eksperymentować w kuchni, a w chłodne, deszczowe wieczory grać w planszówki na podłodze. Drugą największą jej pasją jest nurkowanie, jednak nie zawsze wystarcza czasu i możliwości, by ją realizować.

Kontakt

ul. Zwycięska 43
53-033 Wrocław

Tel: 697272372